KONFERANS KAYIT BİLGİSİ

Tüm katılımcıların konferans programına kayıt olmaları ve konferans kayıt ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Konferansta sunulan bildirilerin özet ve tam metinleri ISBN numaralı konferans kitaplarında ayrıca isteğe bağlı olarak konferansımızla işbirliği yapan dergilerde hakem süreçleri tamamlandıktan sonra makale formatında yayınlanır. 

Kayıt İptal Politikası

Tüm iptaller ve değişiklikler e-mail ile konferans sekreterliğine gönderilmelidir. Lütfen iptal aşamasında ad soyad ile banka hesap bilgilerinizi konferans e-mail adresine gönderiniz.  Yapılacak tüm ücret iadeleri konferanstan sonra gerçekleştirilir. %100 iade işlemi 20 Eylül 2023 tarihinden önce alınan tüm iptal taleplerinde geçerlidir.

Konferans Kayıt Ücret Bilgisi; 550 TL (Geç kayıt ücreti 650 TL) (Sözlü ve poster bildiri sunumları, atölye katılımları ile öğle yemeği ve çay/kahve ikramları dahildir.) 

Öğrenciler ve Dinleyiciler için Konferans Kayıt Ücret Bilgisi; 400 TL (Geç kayıt ücreti 500 TL) (Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için; sözlü ve poster bildiri sunumları, atölye katılımları ile öğle yemeği ve çay/kahve ikramları dahildir. Dinleyiciler için;Sözlü ve poster bildiri sunumu olmadan katılım;öğle yemeği, atölye katılımları, çay/kahve ikramları dâhildir. Katılım belgesi verilir)

 

HESAP ADI: GLOBETS LTD.

BANKA: ZİRAAT BANKASI

ŞUBE: Yaşamkent, Ankara

ŞUBE KODU: 2402

IBAN: TR61 0001 0024 0296 4225 8950 01

ÖNEMLİ: Dekont açıklamasında DİFEÖK 2023 ve katılımcı ad soyad bilgilerinin yazılması gereklidir.

0
 
6415 kez görüntülendi